PALADYUM TARIM HAKKINDA

Paladyum Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdürmekte olan Paladyum Tarım, topraksız tarım uygulamaları ve üstün kaliteli ürünler yetiştirmeye kendini adamış, teknolojik yenilikler ile sektörde çözümler üreten bir şirket olarak ortaya çıkmıştır.

PALADYUM TARIM VİZYONU

Paladyum Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdürmekte olan Paladyum Tarım, topraksız tarım uygulamaları ile üstün kaliteli ürünler yetiştirmeye kendini adamış teknolojik yenilikler ile sektörde çözümler üreten bir şirket olarak ortaya çıkmıştır. Ürettiği çilekleri dünyanın dört bir yanına ulaştırmaktadır. Türkiye’nin en büyük topraksız tarım alanlarından birine sahip olan Paladyum Tarım çiftçilere istihdam sağlayarak genç nesillerin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Paladyum Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Paladyum Tarım’ın misyonu, modern tarım teknolojilerini kullanarak benzersiz ve üstün meyve çeşitleri yetiştirmek, verimli ve en kaliteli fidanlık operasyonlarıyla tüketicilere sunmaktır. Ortaya çıkan ürünlerin tadı ve kalite standartları sayesinde dünyanın her yerindeki tüketicileri heyecanlandırmak, Paladyum Tarım’ın günlük faaliyetlerinin temel motivasyon kaynağıdır.

İletişime geç

strawlight.png

430

BİN

Kök bitki

fieldlight.png

27500

Base alan

ico_count_3-4-kopyalight.png

21168

Kapalı alan

ico_count_4-1-2light.png

200

TON

Yıllık üretim

Yıllar içinde Paladyum Tarım

2018

Paladyum Tarım Kuruldu

Tarım sektörüne çözümler üretme vizyonuyla şirket kuruldu.

2019

Sera kuruldu

Topraksız tarım teknolijisi ile çilek serası kuruldu.

2021

Üretime başlandı

İleri tarım teknolojileri ile çilek üretimine başlandı.

2022

Dünya pazarına çıkıldı

Seramızda üretilen üstün kalite standartlarındaki çilekler dünya pazarına sunuldu.