bg_1-2.jpg

Sürdürülebilir Tarım

Paladyum Tarım ekibi, çevre dostu teknikler kullanarak her hasatta lezzetinden ödün vermeyen taze meyveler üretmektedir.

surdurulebilir.jpg

Paladyum Tarım, kendi meyve çiftçiliğine sahiptir. Meyve yetiştiricileri, hasat işçileri ve çiftçilerden oluşan ekibiyle Paladyum Tarım, insanların beslenmesine yardımcı olmak, en taze meyveleri doğrudan süpermarketlere ulaştırabilmek için sürdürülebilir ve yenilikçi teknikler kullanmaktadır. Paladyum Tarım, gösterdiği özen ve dikkatle gurur duymakta ve işini severek yapan ekibi sayesinde ortaya koyduğu sıkı çalışmanın karşılığını her meyve sepetinde almaktadır. Paladyum Tarım, Türkiye’nin ve dünyanın daha sürdürülebilir bir şekilde beslenmesine katkı sağlama amacıyla tarım faaliyetlerini inovasyonla buluşturmaktadır. Uzman meyve yetiştiricileri ve hasat işçilerinden oluşan Paladyum Tarım ekibi, çevre dostu teknikler kullanarak her hasatta lezzetinden ödün vermeyen taze meyveler üretmektedir.

Güvenilir ve Kaliteli Ürünler
Paladyum Tarım, en taze ve en lezzetli ürünleri yeni yetiştirme teknikleri geliştirerek üretmektedir. Paladyum Holding, çiftliklerden alınan ürünleri en kısa sürede marketlere ve tüketicilere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Sürdürülebilirlik
Paladyum Tarım, yürüttüğü faaliyetlerin çevre üzerindeki etkisini en aza indirmek için büyüme süreçlerini ve tedarik zincirini sürdürülebilir tekniklerle yenilemektedir. Paladyum Tarım, gezegene, topluma ve gelecek nesillere fayda sağlayan uzun vadeli dönüşümün şampiyonu olmayı amaçlamaktadır.

Tutku ve İş birliği
Paladyum Tarım, çiftliklerinde çalışan ekipler ile geleceği inşa ederek aile olma tutkusunu paylaşmaktadır. Ekiplerimiz, üretilen meyve kalitesiyle fark yaratmak için ihtiyaç duydukları kaynaklarla kolaylıkla ulaşmaktadır.

PALADYUM TARIM SERASI